هشدار به مرغداران برای استفاده از کارتن ها و شانه‌های مستعمل تخم مرغ
بهمن ۲۵, ۱۳۹۷
سمینار کنترل کیفیت شرکت تعاونی
بهمن ۲۵, ۱۳۹۷
نمایش همه

افتتاح طرح توسعه کاغذ کار کسری یزد توسط وزیر صنعت

طرح توسعه کاغذکار کسری یزد با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان شهرستان‌های یزد و حوزه انتخابیه مهریز، استاندار و جمعی از مسئولان ارشد استان در یزد افتتاح شد

به گزارش ایسنا، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر خود به استان با حضور در کارخانه کاغذکار کسری یزد طرح توسعه این واحد تولیدی را افتتاح کرد.
واحد تولیدی کاغذکار کسری یزد با ظرفیت تولید سالانه شش هزار تن «کاغذ و مقوای تست لاینر قهوه‌ای»، ۱۲ هزار تن «کاغذ کرافت برای کیسه‌های با ظرفیت زیاد» و تولید سالانه ۵۵ هزار تن «فلوتینگ از کاغذباطله» در شهرک صنعتی یزد مشغول فعالیت است.
این کارخانه در زمینی به مساحت ۷۲ هزار و ۷۲۸ متر مربع، با زیربنای ۳۲ هزار و ۳۶۵ متر مربع برای ۳۳۹ نفر به طور مستقیم اشتغال پایدار ایجاد کرده است.
گفتنی است؛ واحد تولیدی کاغذکار کسری یزد با سرمایه گذاری ثابت ۹۴۰ میلیارد ریال و ۹۹ هزار و ۸۰۰ هزار یورو سرمایه گذاری ارزی ایجاد شده است.
افتتاح مرکز کسب و کار با حضور وزیر صنعت در یزد
به گزارش ایسنا، وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به استان بعد از افتتاح چند طرح توسعه‌ای مرکز کسب و کار یزد را افتتاح کرد.
این مرکز با ظرفیت استقرار سالانه ۲۵ مشاور با مدیریت «سیدمسعود عظیمی» برای ارائه خدمات کسب و کار و فناوری در زیربنایی بالغ بر پنج هزار و ۲۵ مترمربع ساخته شده است.
ارائه خدمات آموزشی و مشاوره مورد نیاز صنعت و خدمات مالی و اداری، حقوقی، بازاریابی، صادرات و فناوری از جمله اقدامات در دستور کار مرکز خدمات، فناوری و کسب و کار استان یزد است.
اشتغالزایی مستقیم برای ۴۵ نفر از جمله ویژگی‌های این مرکز خدماتی در استان یزد است که با سرمایه گذاری ثابت ۹۴ میلیارد ریال ایجاد شده است.

دیدگاه ها بسته شده است