تکمیل و راه اندازی ۱۲ طرح صنعتی ویژه در استان زنجان
خرداد ۲۵, ۱۳۹۹
بررسی چالش های صنعت کارتن سازی با حضور معاون امور صنایع
خرداد ۲۵, ۱۳۹۹
نمایش همه

انتقال نماد شرکت‌ کاغذ پارس از فرابورس به بورس

معاون بورس تهران از پذیرش دو تامین سرمایه و ۷ شرکت و تقاضای پذیرش ۳۵ شرکت دیگر در این بورس خبر داد.

 

به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) مجید نوروزی در خصوص شرکت‌هایی که در بورس پذیرش شده و در انتظار درج نماد هستند، گفت: صنعت غذایی کوروش، شرکت‌های لیزینگ پارسیان، لیزینگ کارآفرین، تولید نیروی برق آبادان، سرمایه‌گذاری سیمان تامین، بهساز کاشانه تهران و سپید ماکیان از جمله شرکت‌هایی هستند که در جلسه هیئت پذیرش با ورود آن‌ها به بورس موافقت شده و با احراز شرایط تعیین شده در آینده نزدیک نماد آن‌ها درج خواهد شد.
وی به پذیرش دو شرکت تامین سرمایه در بورس تهران اشاره کرد و افزود: دو تامین سرمایه امین و تمدن نیز در فهرست شرکت‌های بورس تهران پذیرش شده و در انتظار درج نهایی هستند.
همچنین درج نماد دو شرکت لیزینگ اقتصاد نوین و توسعه و عمران امید در جلسه ۱۷ خرداد در هیئت پذیرش مطرح و با پذیرش آن‌ها نیز موافقت شد که پس از احراز شرایط تعیین‌شده در فهرست نرخ‌های بورس درج خواهند شد.
این مقام مسئول تاکید کرد: در حال‌حاضر حدود ۳۵ شرکت نیز متقاضی پذیرش در بورس هستند که با تکمیل مدارک و مستندات تعیین‌شده در دستورالعمل پذیرش پرونده آن‌ها به ترتیب در جلسه هیئت پذیرش مطرح خواهد شد.
نوروزی به انتقال نماد دو شرکت از فرابورس به بورس اشاره و عنوان کرد: انتقال نماد شرکت‌های کاغذ پارس و بورس انرژی نیز در جلسه هیئت پذیرش مطرح و با انتقال آن‌ها به بورس تهران موافقت شد. تعداد زیادی شرکت متقاضی پذیرش در بورس هستند که پرونده آن‌ها تاکنون در هیئت پذیرش مطرح نشده و منتظر تکمیل مدارک و مستندات آن‌ها هستیم. سرمایه اسمی این شرکت‌ها در حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان است.

دیدگاه ها بسته شده است