سخنرانی استاد آقای اعظمی مدیر عامل محترم انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق در مراسم شام صنعتگران ایرانی و چینی
دی ۲, ۱۳۹۷
کارتن پوشاک هر کالاست/لزوم ایجاد کلینیک تخصصی برای کارتن سازان
دی ۲, ۱۳۹۷
نمایش همه

سخنرانی خانم وینی لی در مراسم شام صنعتگران ایرانی و چینی

خانم ها و آقایان شب تان بخیر،
با خیر مقدم خدمت دوستان ایرانی و تشکر از حضورشان در این مهمانی شام که از سوی شرکت نمایشگاههای CBBC و سایت اطلاع رسانی پیپر اند وود سازماندهی شده است به استحضار می رسانیم:
در پنج سال گذشته من و جناب دکتر حسینی همواره در مورد نحوه بهبود خدمات خود و چگونگی نمایش پیشرفتها و محصولات مدرن به دوستان خود به تبادل نظر پرداخته ایم. در سه سال گذشته، ما از کارخانه هایی دیدار داشتیم تا قادر باشیم انتظار و موقعیت آنها در حال حاضر در ایران و محصولاتی که برای آنها را در آینده مناسب و جذاب می باشد، درک نمائیم.
با هدف دادن راه حل های فنی و حرفه ای، امسال تعدادی مهندس چینی را نیز دعوت کردیم تا از کارخانه های ورق و کارتن بازدید کنند و در این بازدیدها با شرایط متفاوتی مواجه شدیم؛ مثلاً در کارخانه های کارتن چین توجه همه بیشتر روی دستیابی به فناوری تغییر سریع خط سفارش معطوف است چون لازم است در هر روز ماشین آلات چاپ درخواست ۲۰ سفارش را تمام نمایند ولی در ایران تعداد سفارش در روز حدود ۵ عدد می باشد. بنابراین هرچند فناوری تغییر سریع خط سفارش خوب می باشد ولی در حال حاضر در ایران از اولویت اول برخوردار نیست. از طرف دیگر مشکل خیلی مهم برای کارخانه ایرانی مسأله ترکیدگی کارتن می باشد چون بازیافت کاغذ زمان زیادی طول می کشد که بافت کاغذ را کوتاه می نماید و رطوبت هوا نیز پایین تر است، همچنین دمای اعمال شده در خط تولید ورق در ایران بین ۱۷۰ تا ۱۸۰ درجه می باشد که کاغذ را شکننده می کند به همین دلیل مشکل ترکیدگی در ایران به دفعات خیلی بیشتری نسبت به چین رخ می دهد.
ما مصمم هستیم که این مسأله را در کنفرانس فنی خود مطرح کنیم و راه حل های خودمان در چین را توضیح دهیم درضمن سازندگان چینی را در جریان این امر قرار می دهیم تا هریک راه حل های خودشان را ارائه دهند. همین اینجا، مایلم از شرکتهای پیشگامان، کارتن میهن، کارتن ایران، کارخانه کاغذسازی کهریزک و آسان پک برای حمایتهای صمیمانه و بی دریغ و اطلاعات ارزشمندی که در اختیار ما گذاشتند، سپاسگزاری کنم.
امسال به دوران سختی در رابطه با مسأله انتقال پول برخورد کردیم ولی باوجود این هنوز ۱۶ سازنده چینی به ایران آمدند. من خوشحالم که این وضعیت را می بینم چون سازندگان چینی بیشتری را می بینم که چشم انتظار همکاری دراز مدت و پایدار در آینده می باشند. همینطور خوشحالم که از ۱۰ روز قبل بانک Kunlun چین اعلام کرد کار با ایران را دوباره آغاز خواهد کرد.
در ارتباط با بخش کاغذ و خمیر کاغذ، تیم ما در زمینه بازیافت کارتن های قدیمی OCC ، مرکب زدایی، و سیستم مکانیکی خمیر سازی آماده همکاری است. در عین حال، ما تأمین کنندگان خشک کن، مواد شیمیایی، سیستم کنترل کیفیت و سیستم کنترل توزیع را در اینجا همراه خود داریم.
در رابطه با بخش کارتن و ورق، در امسال نه تنها از تأمین کنندگان درجه یک چینی دستگاه چاپ فلکسو دعوت کردیم بلکه شرکت تایوانی ژیانگ که در صنایع ورق برند مشهوری است و شرکت چینی وست ریور را دعوت کردیم و شرکت آخال بسته بندی کن جوول نیز همراه ماست. امیدواریم که بتوانیم شما را در سالن ۳۵ در مدت نمایشگاه ملاقات کنیم.
در پایان اجازه می خواهم دو دقیقه وقت شما را برای معرفی برنامه دیگر خود به نام لتس گو چاینا را به شما معرفی نمایم که متفاوت از دیدار نمایشگاهی است. لتس گو چاینا توجه خود را بیشتر به ارتباط فنی و بازدید از کارخانجات معطوف می کند. برخی از خریداران از ما سوال می کنند که چرا ماشین آلات در چین به خوبی کار می کنند ولی وقتی به مثلاً مصر می آیند مشکلات متعددی پدیدار می گردد. علت چیست؟ جواب درست وصادقانه لزوم تعلیم برای کار برای همه انواع ماشین آلات می باشد. درست همانطور که مثلآً شما یک اتومبیل فراری می خرید که به راحتی قادر است ۲۰۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند ولی باز هم برای ما کنترل این اتومبیل خیلی سخت خواهد بود. به همین ترتیب در مدت برنامه لتس گو چاینا ما نه تنها فناوری ماشین آلات را به شما نشان می دهیم بلکه مهارتهای کار با دستگاه و تعمیر و نگهداری را به شما نشان خواهیم داد.
این برنامه زیر دو سرفصل برگزار می گردد اولین تور صنعتی برنامه کاغذ و خمیر می باشد که در آبان ماه برگزار می گردد و مخصوص کارخانه های کاغذ سازی است؛ و دیگری که در ماه تیر برگزار می گردد برای کارنجات کارتن و ورق می باشد. بعد از بازدید از کارخانجات، شما نحوه انتخاب ماشین آلات مناسب را خواهید فهمید، و در روز پایانی که روز ملاقات رو در رو می باشد شما می توانید با تمام سازندگان تجهیزات چینی صحبت نمائید. تاکنون، تورهای صنعتی لتس گو چاینا به بیش از ۱۵۰ کارخانه ورق و کاغذ سازی خارجی خدمات داده است، درصورتی که به این برنامه علاقمند می باشید، لطفاً در هر زمان با ما تماس بگیرید.
در پایان از وقتی که در اختیار من قرار داده اید سپاسگزارم و امیدوارم از مهمانی شام امشب لذت ببرید.

دیدگاه ها بسته شده است