شیب معکوس در تورم تولید
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۹
مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۹
نمایش همه

سومین نمایشگاه کاغذ و مقوا تیر ماه برگزار می‌شود

سومین دوره نمایشگاه کاغذ و مقوا ۲۴ تا ۲۷ تیر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

رضا امیدی رئیس نمایشگاه کاغذ و مقوا در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: به‌دنبال آغاز برنامه‌ریزی‌ها برای برپایی نمایشگاه‌های مختلف در کشور، ۲۴ تا ۲۷ تیر ماه امسال زمان قطعی برپایی نمایشگاه کاغذ و مقوا انتخاب شده است.
وی افزود: در این زمینه برای حفظ بهداشت در برابر ویروس کرونا پروتکل‌های بهداشتی در حال تهیه و تدوین است تا شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان با رعایت این پروتکل‌ها بتوانند از نمایشگاه بازدید کنند.
امیدی با بیان اینکه تاریخ نمایشگاه نسبت به دوره گذشته دو هفته زودتر برنامه‌ریزی شده است، گفت: در تلاشیم همانند دو دوره گذشته همه فعالان حوزه کاغذ و سلولزی و مقوا، ماشین‌آلات و مواد اولیه این حوزه را در نمایشگاه داشته باشیم و فعالیت‌های خود را با وجود بیماری کرونا توسعه دهیم.
وی یادآور شد: در این زمینه برای حضور هیات‌های تجاری بین‌المللی و شرکت‌های داخلی برنامه‌ریزی کرده‌ایم که البته به دلیل بیماری کرونا وضعیت برای حضور شرکت‌های خارجی نامشخص است اما دعوتنامه ارسال  خواهیم کرد.
امیدی با اشاره به اهداف برگزاری نمایشگاه توضیح داد: هدف این است که نمایشگاه کاغذ و مقوا با دو سال تجربه تعطیل نشود و بتواند در ادامه مسیر بعد بین‌المللی خود را بهبود بخشد.
وی درباره دستاورد نمایشگاه سال گذشته گفت: در نمایشگاه دوم ۷۶ شرکت حضور داشتند و تنوع شرکت‌کنندگان در حوزه‌های ماشین‌سازان تولید کاغذ، مقوا و کارتن بیشتر شده و ترکیبی از دست‌اندرکاران و فعالان مواد اولیه تا بازیافت را دراین نمایشگاه شاهد بودیم.
وی در پایان یادآور شد: همه تلاش ما از برپایی نمایشگاه این است که در منطقه به چشم واردکننده به کشور ایران نگاه نکنند بلکه به عنوان قطب و مرکز تولید صنایع کاغذ و سلولزی به در منطقه به‌شمار بیایم.

دیدگاه ها بسته شده است