انعقاد تفاهم نامه همکاری با مرکز داوری اتاق بازرگانی ،صنایع،معادن وکشاورزی تهران
آذر ۲۵, ۱۳۹۹
اطلاعیه مهم انجمن و شرکت تعاونی مدیران صنایع کارتن و ورق
آذر ۲۵, ۱۳۹۹
نمایش همه

صورتجلسه سندیکای تولید کنندگان کاغذ و مقوای ایران

باتوجه به مشکلات اخیر در بازار آخال و افزایش بی رویه قیمت و کاهش کیفیت آخال داخلی ، سندیکا جلسه ایی باحضور تولیدکنندگان کاغذ بسته بندی اعم از واحدهای بزرگ و متوسط و کوچک در تاریخ ۹۹/۹/۲۴ در محل هتل اسپیناس ترتیب داد.

 

اعضا حاضر که از تمامی مناطق کشور در جلسه حضور یافته بودند، همگی از افزایش قیمت آخال ابراز نگرانی نموده  و همسو با یکدیگر  عزم جدی برکنترل قیمت  و ساماندهی کیفیت داشته و از این رو با توجه به نظرات تمامی همکاران و جمع بندی پیشنهادات مطرح شده مقرر گردید :
۱- با توجه به لزوم ضرورت تداوم واردات آخال توسط واحدهای تولیدی ، سندیکا برنامه ریزی لازم جهت واردات ۵۰ هزار تن آخال از کشور های همسایه را فراهم و در اختیار همکاران و اعضا سندیکا قرار دهد‌ .
۲- شرکت کنندگان در جلسه با اکثریت قاطع بر روی قیمت حداکثر ۴۴۰۰۰ ریال به عنوان سقف قیمت آخال بصورت تحویل درب کارخانه بدون بخشودگی ضایعات و رطوبت  توافق نمودند.
براساس توافق صورت گرفته مبنای تعیین کیفیت آخال شیوه نامه کنترل کیفی آخال مصوب و ابلاغ شده سندیکا در سال ۱۳۹۸ می باشد.
سندیکا تاکید می نماید در صورت ایجاد اتحاد و وحدت رویه قیمت ها در بازار قابل کنترل بوده و در دراز مدت منافع تمامی همکاران را تامین خواهد نمود. بنابراین تمامی همکاران و تولیدکنندگان عزیز را به تبعیت از  مصوبات جلسه دعوت می نماید.
بدیهی است با رعایت مصوبات این جلسه ، همچون تجربه سنوات گذشته شاهد ایجاد ثبات قیمت نسبی در بازار بوده و منافع جمعی صنعت را تامین خواهیم نمود.

دیدگاه ها بسته شده است