مذاکرات بازرگانی فی مابین تعاونی و چوکا برای خرید انواع کاغذ

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق
شهریور ۱۴, ۱۳۹۶
جلسه مشترک سندیکای کاغذ و مقوای ایران و انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق
شهریور ۱۴, ۱۳۹۶
نمایش همه

مذاکرات بازرگانی فی مابین تعاونی و چوکا برای خرید انواع کاغذ

اعضاء محترم تعاونی
با سلام و عرض احترام
همانگونه که قبلا نیز باستحضار رسانید مذاکرات بازرگانی فی مابین تعاونی و چوکا برای خرید انواع کاغذ چوکا بشرح ذیل باتمام رسید
قبل از توضیحات ان خواهشمند است نسبت به اعلام سفارشات خود سریعا اقدام فرمایید زیرا بخش اول ان که در ذیل اورده شده مقدار محدودی میباشد و تاکنون مقدار زیادی سفارش توسط تعاونی از اعضاء محترم اخذ گردیده
بخش دوم که مجددا در ذیل اشاره شده درست است که تولید روز چوکا میباشد اما نسبت به تاریخ قرارداد فیمابین تعاونی و چوکا تا مدت محدودی قیمتهای توافق شده معتبر میباشد و بعد از قرار داد امکان تغییر قیمت وجود خواهد داشت
ومحاسبه زمان تولید پس از سفارش تاارسال نیز حداقل حدود ٢۵روز کاری میباشد
معذالک در ذیل نتیجه مذاکرات برای تصمیم گیری شما اعلام میگردد
بخش اول مذاکرات عبارت است از : کاغذهای تولید قدیم چوکا می باشد که به مقدار جمعاً ۳۰۰۰ تن در انبار چوکا از سالیان گذشته دپو شده و دارای گارانتی کیفیت نمی باشند ولی با توجه به مناسب بودن قیمت آنها تا کنون سفارش های مختلفه از اعضاء محترم تعاونی دریافت نمودیم که قیمت( تست لاینر ۱۲۶۰ تومان ، فلوتینگ ۱۲۶۰ تومان و لاینر ۱۰۱۰ تومان است و به این قیمتها ۹% ارزش افزوده و ۲۵ تومان حق العمل تعاونی اضافه میگردد) و کمیت آنها را در ذیل برایتان ارسال میدارد ، چنانچه تمایل به سفارش آنها را داشته باشید می توانید در خواست خود را کتباً به تعاونی ارسال فرمایید .
بخش دوم مذاکرات : کاغذهای تولید فعلی چوکا میباشد که قبل از توضیح آن اجازه می خواهم باستحضار برسانم که چوکا در حال حاضر از سایز پرس استفاده میکند و اخیراً دستگاه اسکنر نیز خریداری نموده و در حال نصب آن می باشد فعلاً امکان بهره برداری از کلندر را ندارند .
نوع تولیدات فعلی چوکا که مقررشده با تعاونی در فروش آن تعامل داشته باشند ،تست لاینر و لاینراست .
قیمت خرید تعاونی از چوکا برای :
۱- تست لاینر ۱۳۷۰ تومان است که به این مبلغ ۹% ارزش افزوده و ۲۵ تومان حق العمل کاری تعاونی اضافه خواهد شد .
۲- لاینر ۱۱۷۰ تومان است که به این مبلغ نیز ۹% ارزش افزوده و ۲۵ تومان حق العمل کاری تعاونی اضافه خواهد شد .
شرایط فروش رأس پنج ماه می باشد ( ده فقره چک )
کیفیت کاغذها مناسب است و رنگ آن نیز ترمیم یافته و در صورت نیاز به مشاهده نمونه ها لطفاً با تعاونی تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت حضورتان ارسال گردد .
در خصوص کمک به تصمیم گیری شما در ارتباط با خرید مستقیم از چوکا یا از طریق تعاونی ،اگر اجازه فرمایید توضیح مختصری در این مورد اعلام نمایم:
قیمتهای فوق بنا به اظهارچوکا فقط برای تعاونی در نظر گرفته شده است و این قیمتها برای خرید بالای ۱۰ هزار تن است . بنابراین قیمتهای پیشنهادی تعاونی کارشناسی شده و مناسب می باشد و این نتیجه زحمات تیم کمیسیون معاملات تعاونی می باشد که بعد ار جلسات طولانی و مکرر با چوکا حاصل گردیده است .
۹% ارزش افزوده در خرید از تعاونی و یا چوکا فرقی ندارد قابل پرداخت است .
در خصوص حق الزحمه تعاونی همانطور که مستحضرید در پایان سال ۵۰% به کسانیکه از تعاونی خرید نموده اند بیشتر سود تعلق می گیرد تا کسانیکه خرید ننموده اند و ۵۰% دوم نیز به سرمایه شما نزد تعاونی اضافه خواهد شد .
در مرحله آخر عرض می نماید طبق قرارداد جامع و معتبری که بین چوکا و تعاونی در حال انعقاد است منافع خریداران به وضوح ملاحظه شده و ریسک خرید شما از نظر کیفی و کمی به مراتب پایین تر خواهد آمد ولی با تمام توضیحات بالا، خدمات تعاونی به اعضاء محترمش مهمتر است . چه شما از طریق تعاونی خرید نمائید یا به طور مستقیم از چوکا در هر صورت سود تعاونی صد در صد متعلق به اعضاء خود می باشد .
لطفاً در صورت داشتن هر سوالی با تعاونی تماس حاصل فرمایید .

با تشکر
طهماسبی

دیدگاه ها بسته شده است