تغییر رویه ۲۵ درصد صنایع بسته‌بندی از کارتن به پلاستیک
مرداد ۲۳, ۱۳۹۸
کارخانه تولید کاغذ کارتن در ملایر بهره برداری شد
مرداد ۲۳, ۱۳۹۸
نمایش همه

مشکلات صنایع بسته بندی

اعضاء محترم همگن
با سلام و عرض احترام
پیرو توافقات صورت گرفته با انجمن علوم و فناوری بسته بندی ایران و همینطور مرکز مطالعات و پژوهشهای مجلس شورای اسلامی ، مقرر گردید برای شفاف سازی و تعیین وضعیت صنایع بسته بندی کشور و ضرورت توجه هرچه بیشتر دولت به این صتعت بزرگ و حمایت از تولید کنندگان کالای ایرانی و برون رفت از وضعیت کنونی صادرات محصولات کشور ، گزارش مصور و مدونی از صنعت بسته بندی برای مرکز مطالعات و پژوهش های مجلس شورای اسلامی تهیه گردد. لذا خواهشمند است از آنجاییکه صنایع تولید کنندگان ورق و کارتن ، سهم بزرگی در صنعت بسته بندی کشور دارند . در خصوص موارد به شرح ذیل و سایر موارد مرتبط دیگر ، گزارشات خود را به همگن جهت جمع بندی و مستند سازی حداکثر تا تاریخ ۰۲/۰۶/۹۸ ارسال فرمایید .
۱ – معرفی مشکلات ؛
در صورت امکان می توانید مشکلات خود را در بخش های مواد اولیه ، ماشین آلات ، فرآیند تولید ، دانش تولید ، هزینه تمام شده ، عدم دسترسی به فناوریهای نوین و … مطالب خود را دسته بندی و اعلام فرمایید .
۲ – معرفی نیازمندیها ، مشکلات و دسترسی بهتر به خواسته ها و قوانین تسهیل کننده دستگاههای دولت ؛
چنانچه اگر برای مدیران شرکتهای صنایع تولید کننده بسته بندی های سلولزی در خصوص قوانین و قواعد جاری دستگاههای دولت موانعی وجود دارد و یا اینکه پیشنهادات و انتظاراتی برای رفع موانع موجود باشد که می تواند به توسعه توانمندیها و رونق تولید کمک نماید لطفاً بیان و معرفی فرمایید .
۳ – معرفی نقاط قوت و توانمندیها ؛
چنانچه اگر در فعالیتهای جاری خود توانمندی ، طرح های افزایش توانمندی و موارد دیگر برای نمایان ساختن هرچه بیشتر وضع موجود وجود دارد و نیاز باشد دولت بیشتر توجه نماید ، می توانید معرفی و خواسته های خود را اعلام فرمایید.
خواهشمند است برای تسهیل در رسیدن به اهداف ، گزارشات خود ازآمار ، ارقام و در صورت امکان از نمودارهای تطبیقی استفاده نمایید تا در بررسی که صورت خواهد گرفت اثر بخشی گزارش آن شرکت محترم به وضوح نمایان تر گردد .
با تشکر و آرزوی روزهای خیلی خوب برای صنعت بسته بندی
طهماسبی

دیدگاه ها بسته شده است