رئیس مجمع واردات: ثبت سفارش واردات کالا متوقف شده است
مرداد ۸, ۱۳۹۷
جدال ۴ ساعته آتش‌نشانان برای اطفای حریق انبار کاغذ
مرداد ۸, ۱۳۹۷
نمایش همه

پیش‌بینی ۶۰ غرفه در اولین نمایشگاه کاغذ و مقوا

بیش از ۶۰ غرفه از صبح روز چهارشنبه ۱۰ مرداد در اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌‌آلات وابسته جدیدترین دستاوردها و فناوری‌های این حوزه را به نمایش می‌گذارند.

رضا امیدی؛ رئیس در اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ و مقوا به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ‌گفت: رویکرد نمایشگاه امسال حمایت از کالای ایرانی و تعاملات سازنده بین واردکنندگان، تولیدکنندگان و فروشندگان با هدف زمینه‌سازی برای توسعه صادرات در این حوزه است.

وی افزود: در سالن ۳۵ نمایشگاه، ۶۰ غرفه در حوزه‌های مختلف در تلاش هستند تا با ایجاد بستر مناسب برای فضای تولید و رقابت، جدیدترین ماشین آلات مربوطه و ورود تکنولوژی‌های نوین را عرضه کنند.

امیدی با اشاره به حضور پررنگ‌ کشورهای مختلف در این نمایشگاه، گفت: شرکت‌کنندگانی از کشورهای روسیه، ترکیه، هند و چین در کنار تولیدکنندگان ایرانی این نمایشگاه غرفه خواهند داشت.

وی تاکید کرد: در برگزاری این نمایشگاه، مجموعه‌های مختلفی مانند انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا، تعاونی انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق، اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا، سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران و سازمان صنایع کوچک و شرکت‌های صنعتی ایران مشارکت خواهند داشت.

اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا و فراورده‌های سلولزی و ماشین‌‌آلات دهم تا سیزدهم مرداد ماه هر روز از ساعت تا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها بسته شده است