انتخاب شرکت تعاونی را در مدیریت تعالی
بهمن ۱۶, ۱۳۹۶
خبر خوش برای صادرکنندگان در روزهای پرتلاطم ارزی
بهمن ۱۶, ۱۳۹۶
نمایش همه

چند طرح عمرانی در بخش اوز لارستان افتتاح شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، چند طرح عمرانی با اعتباری افزون بر ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در بخش اوز لارستان افتتاح و به بهره برداری شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در چهارمین روز از دهه فجر، چند طرح ورزشی،تولیدی و درمانی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان و قشرهای مختلف مردم ، با اعتباری افزون بر ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در بخش اوز لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
این طرح ها شامل افتتاح شرکت کارتن سازی در شهر اوز در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع با زیربنای ۵۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان و اشتغال زایی برای ۱۰ نفر، سالن ورزشی فردوس شهرک توحید در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع با زیربنای یک هزار و ۳۲۰ متر مربع با ظرفیت ۷۰۰ نفر با اعتبار یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان توسط خیرین محلی و خانه بهداشت روستای قلات با زیربنای ۱۰۰ متر مربع با مبلغی بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان بود.
زمین چمن ورزشی قلات در زمینی به مساحت دو هزار و ۲۰۰ متر مربع با اعتباری افزون بر ۱۷۰ میلیون تومان توسط خیر محلی، خانه بهداشت روستای گلار با زیربنای ۱۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان ، افزایش قدرت و احداث ۵ دستگاه ترانس رفع افت ولتاژ برق در ۵ روستای این منطقه و روشنایی معابر شهر اوز با اعتبار ۵۷۱ میلیون تومان و پروژه های مخابراتی با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان نیز از دیگر طرح های افتتاح شده این بخش به شمار می روند.

در ادامه همچنین سامانه دیجیتال ایستگاه تلویزیونی روستای کوره نیز به بهره برداری رسید.
برای ایجاد وراه اندازی این سامانه بالغ بر۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
باراه اندازی سامانه تلویزیونی دیجیتال در کوره، مردم این منطقه و روستاهای اطراف، از این پس ۲۰ شبکه تلویزیونی و۱۶ شبکه رادیویی را با کیفیت بسیارخوب دریافت می کنند.

فرماندار ویژه لارستان در این مراسم با بیان اینکه رسانه بیشترین تاثیر گذاری را بر افکار مردم دارد ؛افزود: گسترش پوشش سامانه دیجیتال بهترین روش برای مقابله با هجمه رسانه ای ماهواره های دشمن است.
حسنی راه اندازی سامانه دیجیتال تلویزیونی در منطقه ی کوره را اقدامی ارزشمندتوصیف کرد و این مهم را حاصل تلاش وتوجه مسئولین شهرستان، نماینده مردم و رسانه ملی به مردم منطقه در راه اندازی شبکه های متنوع رادیویی وتلویزیونی دانست.

دیدگاه ها بسته شده است