کنفدراسیون صنایع بازیافت اروپا از دولتها می خواهد که اجازه ی جمع آوری بازیافت ها را بدهند

کدام کارخانه ها کارگرانشان را حفظ کردند؟
فروردین ۱۳, ۱۳۹۹
تصویب ۱۰۰ هزار میلیارد تومان برای حمایت از صنایع آسیب دیده از کرونا
فروردین ۱۳, ۱۳۹۹
نمایش همه

کنفدراسیون صنایع بازیافت اروپا از دولتها می خواهد که اجازه ی جمع آوری بازیافت ها را بدهند

EuRIC (کنفدراسیون صنایع بازیافت اروپا) مستقر در بروکسل از اتحادیه اروپا و نهادهای صاحب اختیار مرتبط و از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همینطور نروژ ، سوئیس و انگلستان خواسته است تا “نقش حیاتی صنعت مدیریت و بازیافت زباله را در جمع آوری ، مرتب و جدا سازی و بازیافت [مواد دور ریخته شده] خانوارها و صنایع برای محافظت از سلامت انسان و محیط زیست” را تأئید کنند.

 این انجمن می گوید ، بازیافت کنندگان اهمیت استراتژیکی برای اقتصاد اروپا به عنوان تأمین کننده مواد اولیه ثانویه ای دارند ، که برای صنایع پایین دستی ، که برخی از این صنایع مستقیماً در مبارزه با بیماری همه گیر جهانی COVID-19 درگیرند، مهم می باشند.
همچنین از دولتها و موسسات شهری و منطقه ای خواسته است تا منابعی را به بخش های مدیریت و بازیافت زباله (از جمله شرکتهای حمل کننده مواد) اختصاص دهند
در حالی که در اختیار آنها “تجهیزات محافظت شخصی (PPE) کافی  ، در راستا با اقدامات ایمنی ملی و اروپا و همچنین بهره مندی از برنامه هایی (مانند مراقبت از کودک) برای انجام مناسب فعالیت هایشان گذاشته شود. ”
این انجمن در نامه خود درخواستی را برای طبقه بندی کردن زباله و بازیافت به عنوان یک بخش استراتژیک و “به رسمیت شناخته شده این امر” توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا گنجانده است.
کنفدراسیون صنایع بازیافت اروپا همچنین پیشنهاد می کند که اتحادیه اروپا و کشورهای عضو اقداماتی را برای محافظت از حرکت مرزی مواد اولیه ثانویه انجام دهند، و اولویت را به “تغذیه تأسیسات تولیدی اروپا (کارخانه های ذوب فلزات، کارخانه های تولید فولاد و کاغذ، مبدل های پلاستیکی و غیره) بدهند.”
این انجمن می گوید که به رصد تأثیر COVID-19 در صنعت مدیریت و بازیافت زباله در اروپا را ادامه خواهد داد.

دیدگاه ها بسته شده است