دلار پایین آمد اما چرا قیمت‌ها بالا مانده‌اند؟
آذر ۱۲, ۱۳۹۷
اولین جلسه کلینیک فنی تخصصی برای کارخانجات کاغذ سازی وکارتن
آذر ۱۲, ۱۳۹۷
نمایش همه

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: نا هماهنگی و کم کاری برخی مدیران در استان موجب شده روند تولید و اشتغال با مشکلات جدی مواجه شود و این رویکرد باید اصلاح شود

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه ستاد سرمایه گذاری استان قزوین با پیگیری ۷ دستور جلسه روز یکشنبه در استانداری قزوین برگزار شد.

در این جلسه که برای گره گشایی از مشکلات برخی سرمایه گذاران تشکیل شد بیشتر تولیدکنندگان از طولانی شدن روند پاسخگویی به مجوزها و استعلام از دستگاههای اجرایی، ناهماهنگی دستگاههای اجرایی در پیگیری امور، تسریع در خدمات رسانی دستگاهها انتقاد کردند و خواستار رسیدیگی به مشکلات خود در کوتاهترین زمان شدند.

منوچهر حبیبی در این جلسه در خصوص مشکللات یک واحد تولید کاغذ که به تازگی پس از تطعیلی مجددا راه اندازی شده گفت: این طرح برای ما مهم است زیرا بیش از ۳۰۰ نفر اشتغال ایجاد می کند اما متاسفانه مدیران استان و شهرستان همراهی نمی کنند.

وی افزود: به نظر می رسد  برای برخی هیچ تفاوتی ندارد که تولید راه بیفتد و عده ای سر کار بروند و نگاه به اشتغال و تولید با این رویکرد در استان مشکل ساز است.

معاون اقتصادی استانداری قزوین بیان کرد: یک واحد بدون وام دولتی توانسته خود را احیا کرده و وارد تولید شود و هر روز عقب افتادن چرخ کارخانه آسیب رسان است.

وی اظهارداشت: ادارات هماهنگی لازم را ندارند و گاهی مشاهده می شود واحدی که سالهاست فعالیت می کرده امروز در طرح توسعه خود با مشکلاتی مواجه می شود و مدیران ایراد می گیریم که مجوز از ابتدا اشتباه صادر شده که بیانگر ناهماهنگی ما مدیران است.

حبیبی اضافه کرد: یک کارخانه آتش گرفت و تعطیل شد و با پیگیری انجام شده یک سرمایه گذار آمده آن را راه اندازی کند اما امروز شرکت گاز مانع تراشی می کند و بیمه همکاری لازم را ندارد و مخابرات هم کار را طولانی کرده است.

معاون اقتصادی استانداری قزوین بیان کرد: از مدیران استان با جدیت می خواهیم با تولید همراهی کنند تا در این شرایط فضای کسب و کار و اشتغال بیش از این سخت نشود.

دیدگاه ها بسته شده است